درباره آزمون آزمایشی تافل®

تیم نرم افزاری ماک3 موفق به اتمام نرم افزار آزمون آزمایشی تافل® منطبق با استانداردهای آزمون اصلی تافل® گردیده است .

با توجه به لزوم شرکت در آزمون آزمایشی برای سنجش میزان آمادگی داوطلب بر آن شدیم تا آزمونی منطبق با خواسته داوطلبان را طراحی نماییم.

مزیت های آزمون آزمایشی تافل®

1- آزمون برای اولین بار بصورت لانگ فرمت و با توجه به قوانین نمره دهی لانگ تهیه شده است .

-موسسات برگزارکننده آزمون آزمایشی تافل® جملگی از آزمون های غیر لانگ استفاده می نمایند. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در آزمون اصلی که بی تردید شامل یک قسمت لانگ می باشد قطعا نسبت به آزمون آزمایشی که در آن شرکت کرده اید زمان بیشتری را برای پاسخ دهی به سوالات صرف می نمایید و این موضوع در بازدهی شما تاثیر قابل توجهی دارد . بنابراین شرکت در آزمون آزمایشی لانگ فرمت علاوه بر اینکه شما را با استاندارد آزمون اصلی تافل® آشنا می کند شما را بصورت کامل در شرایط یک آزمون اصلی تافل® قرار می دهد .

2- سوالات استاندارد

بانک سوالات آزمون های آزمایشی ماک3 بصورت اختصاصی و کاملا منطبق با تغییرات آزمون اصلی تافل® از ابتدای اگست 2019 می باشد . برای اطلاع از تغییرات آزمون کلیک نمایید.

3- نمره دهی آزمون آزمایشی ماک3

بالطبع یکی از مهم ترین معیار های ارزش آزمون آزمایشی تافل® محاسبه نمره داوطلب می باشد. در نرم افزار آزمون آزمایشی تافل®، نمره بخش های ریدینگ و لیسینینگ، همانند آزمون اصلی، به صورت نرم افزاری محاسبه می شود. بر خلاف محاسبه نمرات در آزمون آزمایشی‌ تمام موسسات و نرم افزار ®TPO که در صد خطا در محاسبه نمره ریدینگ و لیسنینگ دارند، پس از تحقیقات گسترده، تحقیق و تفحّص از مسئولین آزمون تافل، مدرسین نام آشنای آزمون تافل و یکی از مصححین و مدرسین زبده خارج از کشور، نمره دهی نرم افزار آزمون آزمایشی‌ تافل® کاملا مطابق با نمره دهی این ۲ قسمت در آزمون اصلی‌ تافل® کالیبره گردید.

نمره دهی دو بخش اسپیکینگ و رایتینگ توسط اساتید نام آشنای آزمون تافل® که برخی در زمینه های تدریس، برگزاری آزمون اصلی ، و همکاری با موسسات خارج از کشور در زمینه تصحیح آزمون را دارند انجام می شود. آزمون هر داوطلب، همانند آزمون اصلی ، توسط دو مصحح تصحیح گردیده و نمره داوطلب اعلام می گردد. در صورت اختلاف نمره بیش از یک نمره بین نمره اختصاص یافته دو مصحح، مصحح سومی آزمون را تصحیح کرده و نمره را اعلام میکند.

با تشکر

روابط عمومی ماک3

TOEFL is a registered trademark of Educational Testing Service (ETS). Mock3 is not approved or endorsed by ETS.